فروش رستوران خود را دو برابر کنید

فروش رستوران خود را دو برابر کنید

برای بالابردن فروش رستورانتان، با تبلیغات گسترده به این مهم دست پیدا کنید! هرچقدر بیشتر خرج کنید بیشتر آش خواهید فروخت! این جمله کلیشه ای ست که از هر فردی سوال کنید یا راهنمایی بخواهید در مورد تبلیغات و انواع آن ایده های خارق العاده به شما می دهند. اما در این مقاله خبری از راهنمایی های کلیشه ای نیست، ما می خواهیم در این مقاله چند زاویه جدید در روش بالابردن فروش را به شما معرفی کنیم.

1 – با مشتریانتان رابطه ایجاد کنید

با استفاده از باشگاه مشتریان و ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی ( فعلا تلگرام و اینستاگرام ) با آنها در تماس باشید، آنها را پیشنهادهای جدید، منوی جدید و یا تخفیفات با خبر کنید. با اینکار مشتریان شما به طرفداران پر و پا قرص رستوران شما تبدیل می شوند و تا سالها سر میز رستوران شما حاضر شده و برای شما فروش بیشتر ایجاد می کنند.

2 – رویداد برگزار کنید

با برگزاری یک رویداد می توانید جمعی از یک گروه را در رستوران خود گرد هم آورید، خبر این رویداد را در رسانه های شخصی و یا کوچک مشاهده کنید و تا حدی فرهنگ خاصی به رستوران خود اضافه کنید. همچنین با استفاده از برنامه وفادار سازی مشتری می توانید همه غریبه ها را به آشنایان جدید تبدیل کنید.

مثال رویداد می تواند: 1 – نویسنده خاصی را برای امضا کتابش دعوت کنید 2- از یک مدیر استارت آپ برای برگزاری یک کارگاه آموزشی کوچک ( جلسه  ) دعوت کنید. 3- برگزاری جشن تولد و غیره نیز یک امر معمول رستورانتان باشد با امکانات خاصی که برای آن در نظر می گیرید 4- از خواننده ، هنرمند، سخنران و یا هر فردی که به تازگی معروف شده است دعوت نمایید.

3 – کارمندان خوشحال استخدام کنید

جوانان به خاطر دقدقه های کم بهترین پیشخدمتان هستند، رفتار مناسب و روحیه جوانی و شادابی آنها مشتریانتان را مانند آهن ربا به میز رستورانتان جذب می کنند.

4 – منوی جدید و غذای جدید

با نوآوری سعی کنید هر از چند گاهی منویی جدید را ( حتی موقت ) به لیست غذا هایتان اضافه کنید تا مشتریان زنده بودن و شاداب بودن را در رستورانتان مشاهده کنند این منو را از طریق برنامه باشگاه مشتریانتان به اطلاع مشتریان پر و پا قرص رستوران برسانید تا اگر هم در برنامه غذایی آنها قرارندارید از روی کنجکاوی هم آنها جذب رستوران شما شوند.

 

جمع بندی

در مجموع پوینتی تمامی موارد لیست ارائه شده را همراه داشته و در فروش شما یک همراه همیشگیست. برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید تا با کمک یک دیگر شروع عالی در بالابردن فروشتان داشته باشیم.

تلفن مشاوره: 22385494

پاسخ دهید

درباره وبلاگ پوینتی

آموزش٫ راهنمایی و نکات جذاب مرتبط با فروش٫ بازاریابی و وفادارسازی مشتریان.

خبرنامه ایمیل

*