چرا نرم افزار پوینتی بدنبال موفقیت شماست؟

چرا نرم افزار پوینتی بدنبال موفقیت شماست؟

مدل تجاری فروش نرم افزار باشگاه مشتریان پوینتی SAAS می باشد. این مدل تجاری وابسته به موفقیت و کیفیت بالا در ارائه خدمات و محصول ارائه شده می باشد. از اینرو موفقیت ما و صاحبان کسب و کار بهم گره خورده است. برای روشن شدن این نوع مدل تجاری٫ با وبلاگ پوینتی همراه باشید. ( منبع مطلب زیر )

SaaS = “Success” as a Service

در این مدل تجاری محصولی فروخته نمی‌شود. خدمات درست به همان اندازه که مشتری نیاز دارد با همراهی و حمایت تولیدکننده به او ارائه می‌شود تا جایی که اطمینان حاصل شود که مشتری به چیزی که میخواسته، دست پیدا کرده است. یعنی بجای فروش نرم افزار، فروش «موفقیت بعنوان خدمات» مد نظر است.

دلیل این گرایش جدید در بازار مشخص است. در گذشته شما بعنوان تنها و یا معدود شرکتی که می‌توانست این نیاز بازار را برآورده کند، محصولی تولید می‌کردید و در ازای آن پولی دریافت می کردید، اگرچه می‌خواستید که مشتریانتان موفق شوند، اما چنانچه نمی‌شدند، شما می‌توانستید همچنان مصون از گناه باقی بمانید. مقصر دیگران بودند و خوب چه می‌شود کرد، زندگی گاهی بی انصاف است!

امروزه با وجود عرضه و رقابت بسیار بالایی که در بازار وجود دارد، اگر مشتری موفق نشود، تقاضایش را لغو می‌کند. چه همان لحظه چه یک روز بعد و چه یک ماه بعد، ولی نهایتا لغو می‌کند و محصولی را پیدا می‌کند که او را در انجام خواسته هایش موفق می‌کند. و اگر اشتراکش را با شما کنسل کند، به احتمال زیاد شما نیز پولتان را از دست می‌دهید.

اگر شما نیز در این رقابت هستید، تنها راه دوام آوردن در دراز مدت این است که، تنها یک نرم افزار تحویل مشتری ندهید باید موفقیت را تحویل دهید! برخلاف گذشته، امروزه باید مطمئن شوید که ارزشی وعده اش را به مشتری داده بودید، حتما تحویل می‌دهید. اگر مشتری به هر دلیلی در دریافت آن ارزش شکست بخورد (چه مقصر آن‌ها باشند چه شما) شما نیز درکارتان شکست خورده اید.

برای دوام آوردن، «شما نمی‌توانید تنها نرم افزار بفروشید، باید موفقیت را تحویل مشتری دهید.»

 

 

پاسخ دهید

درباره وبلاگ پوینتی

آموزش٫ راهنمایی و نکات جذاب مرتبط با فروش٫ بازاریابی و وفادارسازی مشتریان.

خبرنامه ایمیل

*