شرایط و ضوابط

شرایط و قوانین

شما با دانلود اپلیکیشن پوینتی و ساخت حساب کاربری در جهت استفاده از مزایای این اپ ، موافقت و پذیرش خود در خصوص شرایط و ضوابط اپلیکیشن را اعلام می نمایید.  و میتوانید در آینده با بروزرسانی نرم افزار از مزایا و امکانات بیشتر آن بهرمند شوید .

در صورت ایجاد هرگونه تغییر در شرایط و ضوابط، ما زمان آخرین تغییرات و بروز رسانی ها در این بخش اعلام خواهیم کرد

  • پوینتی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران ممنوع میباشد و مسئولیت آن تماما به عهده کاربر خواهد بود .
  • استفاده از شماره تلفن معتبر و نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در اپلیکیشن ضروری می باشد . حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي و یا فارسي ايجاد نماييد.
  • پوینتی به عنوان نرم افزار باشگاه مشتریان  وسیله ای رضایت مندی بیشتر کاربران و سهولت و تشویق در خرید و استفاده از امکانات فروشگاهها در سراسر ایران میباشد و لذا مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات و محصولات ارایه شده توسط پذیرنده عهده دار نیست. کیفیت محصولات و خدمات خریداری شده بر عهده ی فروشگاه مورد نظر می باشد و هر گونه شکایت، درخواست و اظهار نظر در مورد کیفیت خدمات و محصولات به مدیریت مربوطه منتقل شود
  • مسئولیت محتوای پروفایل شامل اطلاعات تماس، توضیحات، طرح های تشویقی و امتیازات ارائه شده فروشگاهها و همچنین درستی و صحت اطلاعات نمایش داده شده و تطابق آن با آنچه که عرضه می کنند بر عهده ی مدیر فروشگاه می باشد و پوینتی هیچگونه مسئولیتی در قبال سو استفاده ها و بر عهده نمی گیرد
  • در صورت  انتقاد و پیشنهاد و  نظر دهی در مورد فروشگاهها میتوانید در صفحه هر فروشگاه  نظر خود را اعلام نمایید و همچنین جهت بهبود در مورد اپلیکیشن اظهار نظر خود را از طریق  سایت پوینتی به مدیر سایت اعلام نمایید .

 

*